O nas

Pyza i Ja

O nas

Pyza istnieje już od 7 lat! Przez cały ten czas tworzymy miejsce sprzyjające odkrywaniu i doświadczaniu naszego ciekawego świata. Miejsce pełne rodzinnej atmosfery, przyjazne i bezpieczne dzieciom. Nieustannie rozwijamy się i doskonalimy, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom i wymaganiom zarówno rodziców jak i naszych podopiecznych.

Placówka posiada duży wyposażony w plac zabaw ogród.

Współpracujemy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, a także organizujemy zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju.

Kadra

Wykwalifikowana i profesjonalna kadra każdego dnia z pasją i zaangażowaniem dba o to, aby Państwa pociechy czuły się u nas jak najlepiej i posiadały jak najlepszą opiekę i edukację. Motywuje nas chęć zapewnienia naszym Pyzowiczom zdrowego i prawidłowego rozwoju. Wy i Wasze dzieci jesteście dla nas najważniejsi i chcemy aby każdy czuł się u nas wyjątkowo. Jesteśmy ludźmi, dla których ważne są relacje z innymi, a nasza placówka to mała, lokalna społeczność. Współpracujemy między innymi z logopedą, psychologiem i fizjoterapeutą.

Zabawa i nauka

Fundamentem naszego działania jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego, przygotowujemy dzieci do osiągnięcia dojrzałości szkolnej. Nasze przedszkole pracuje w oparciu o teorię Inteligencji Wielorakich Howarda Gardnera, według której „każde dziecko jest zdolne”, dlatego towarzyszymy w tym odkrywaniu i rozwijaniu indywidualnych zdolności dzieci. Wszystkie aktywności prowadzone są w myśl zasady Pozytywnej Dyscypliny. Stosujemy metodę odimiennej nauki czytania Ireny Majchrzak oraz Globalnego Czytania Glenna Domana z dziećmi młodszymi. Stawiamy na wszechstronny rozwój, w naszym przedszkolu wiele się dzieje, zapraszamy ciekawe osoby, organizujemy warsztaty tematyczne i dbamy o to by każdy dzień w Pyzie był niezapomnianą przygodą!

Pyza_i_ja_przedszkole_Krakow_img_14

Zajęcia dodatkowe, warsztaty, wycieczki i spotkania z ciekawymi ludźmi to nasza codzienność. Wiek przedszkolny to wiek nie tylko poznawania świata, ale też samego siebie, odkrywania swoich zainteresowań. Różnego rodzaju doświadczenia przybliżają dzieci do odnalezienie swoich pasji. Prowadzimy zajęcia z obszaru przyrody, nauki, sztuki, kultury, zapraszamy ekspertów. W naszym przedszkolu dzieci mają częsty kontakt z językiem angielskim, stosujemy metodę naturalnej nauki języka w codziennych sytuacjach. Wszystkie aktywności pozaprogramowe mają na celu rozbudzanie zainteresowań, pasji oraz stymulowanie rozwoju.

Przedszkole i Żłobek w Krakowie

ul. Danka 8, 31-229 Kraków