Przedszkole Pyza i Ja

W przedszkolu realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego, prowadzimy również roczne przygotowanie przedszkolne dla dzieci 5 i 6 letnich (zerówka).

Rekrutacja do naszego przedszkola trwa cały rok.

Zainteresowanych rodziców serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Czesne 850 zł

zniżka dla rodzeństwa – 100 zł

W cenie czesnego zapewniamy

konsultacje logopedyczne i psychologiczne

a dodatkowo …

wysokiej jakości pomoce dydaktyczne i zabawki

najnowsze informacje w aplikacji LiveKid

oczyszczacze z funcją jonizacji powietrze

wszystkie zajęcia dodatkowe

przestronny
ogród z placem
zabaw

estetyczne wnętrza i duże sale

klimatyzację

Wyżywienie

Zapewniamy starannie dobrane menu z dużą ilością zdrowych i wartościowych produktów

Nasz catering to posiłki zaplanowane przez dietetyka, przygotowywane z dużą ilością zdrowych produktów.

Koszt to 18,00 zł za całodzienne wyżywienie: śniadanie, drugie śniadanie, obiad i podwieczorek.

Możliwość ustalenia indywidualnej diety z uwzględnieniem alergii pokarmowych.

Zajęcia dodatkowe

Wiek Przedszkolny to wiek nie tylko poznawania świata, ale też samego siebie, odkrywania swoich zainteresowań.

Przedszkole Pyza i Ja

Dbamy o to by każdy dzień w Pyzie był niezapomnianą przygodą!

Stosujemy metodę odimiennej nauki czytania
Ireny Majchrzak oraz Globalnego Czytania Glenna Domana z dziećmi młodszymi.

Stawiamy na wszechstronny rozwój, w naszym przedszkolu wiele się dzieje, zapraszamy ciekawe osoby i organizujemy warsztaty tematyczne.

Fundamentem naszego działania jest podstawa programowa wychowania przedszkolnego, przygotowujemy dzieci do osiągnięcia dojrzałości szkolnej.

Nasze przedszkole pracuje w oparciu o teorię Inteligencji Wielorakich Howarda Gardnera, według której „każde dziecko jest zdolne”, dlatego towarzyszymy w tym odkrywaniu i rozwijaniu indywidualnych zdolności dzieci. Wszystkie aktywności prowadzone są w myśl zasady Pozytywnej Dyscypliny.

Nasza Kadra

Wykwalifikowana i profesjonalna kadra każdego dnia z pasją i zaangażowaniem dba o to, aby Państwa pociechy czuły się u nas jak najlepiej i posiadały jak najlepszą opiekę i edukację. Współpracujemy między innymi z logopedą, psychologiem i fizjoterapeutą. Motywuje nas chęć zapewnienia naszym Pyzowiczom zdrowego i prawidłowego rozwoju.

Wy i Wasze dzieci jesteście dla nas najważniejsi i chcemy aby każdy czuł się u nas wyjątkowo.

Jesteśmy ludźmi, dla których ważne są relacje z innymi, a nasza placówka to mała, lokalna społeczność.

W tym roku po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę w plebiscycie Orły Edukacji.

Jesteśmy zaszczyceni i bardzo wdzięczni, bo to Państwa opinia zdecydowała o tym wyróżnieniu. Jest to dla nas ogromna motywacja do dalszego doskonalenia się i rozwoju, by jak najlepiej spełniać oczekiwania Państwa i Państwa pociech.