Pyza i Ja – Przedszkole Kraków Prądnik i Krowodrza

Pyza i Ja Przedszkole i Żłobek to placówka, która od wielu lat cieszy się zaufaniem rodziców. Jesteśmy jednym z bardziej cenionych przedszkoli w okolicy.

Kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój naszych podopiecznych. Zajęcia w naszym programie umożliwiają wielokierunkowy rozwój dzieci, ponieważ kierujemy się metodą inteligencji wielorakich Howarda Gardnera. Nasza placówka to kolorowe miejsce, sprzyjające dobremu samopoczuciu naszych podopiecznych, o które dba nasza wykwalifikowana kadra. Codziennie znajemy także czas na zabawę w naszym przyprzedszkolnym ogródku.

Dzięki naszemu doświadczeniu, a także ze względu na bogaty program zajęć i bezpieczne warunki lokalowe, rodzice naszych przedszkolaków z dzielnic Prądnik i Krowodrza, mogą być spokojni zostawiając swoje pociechy pod opieką Pyza i Ja Przedszkole i Żłobek.

Plan dnia

Zajęcia